Hockey Fight Pro

Windows Phone için Buz Hokeyi Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 0.99$
  • Boyut 50 MB
  • Version 1.0.2.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Ratrod Studio Inc.
Windows Phone işletim sistemine sahip cihazlarınız için özel olarak tasarlanmış, dünyanın en tehlikeli dövüşçülerinin yer aldığı sıra dışı bir buz hokeyi oyunudur.

Windows Phone işletim sistemine sahip cihazlarınız için özel olarak tasarlanmış, dünyanın en tehlikeli dövüşçülerinin yer aldığı sıra dışı bir buz hokeyi oyunudur.

Hockey Fight Pro oyununda temel amaç turnuvalara katılarak dünyanın en tehlikeli 9 buz hokeyi oyuncusu ile mücadele ederek kendinizi geliştirmeye çalışacaksınız. Etkileyici grafiklere sahip olan buz hokeyi oyunu sıradışı bir oynanışa sahiptir.

Turnuvalarda dünyanın en tehlikeli sporcularını yenerek en iyi dövüşçü ünvanına sahip olabilirsiniz. Ayrıca maçlarda elde ettiğiniz başarılar sonucunda hokey dövüşçülerinin kilidini açabilir yada kendi dövüşçünüzün yeteneklerini geliştirebilirsiniz.

Oyunda rakiplerinizi yenebilmeniz için bir çok kombo hareketi bulunuyor. 40'a yakın kombo ve yumrukhareketlerini keşfedebilmek için oyunda bulunan hızlı maç seçeneklerini kullanabilir, interaktif öğrencileri takip ederek temel hareketleri öğrenebilirsiniz. Oyunu tamamladığınızda sizi heyecan verici özel mod bekliyor.

Mutlaka denemelisiniz!

Daha Fazla Göster
Hockey Fight Pro indir