Hockey Fight Pro

iOS için Buz Hokeyi Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 0.99$
  • Boyut 126 MB
  • Version 1.64
  • Dil İngilizce
  • Firma Ratrod Studio Inc.
Hockey Fight Pro; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız için özel olarak tasarlanmış, dünyanın en tehlikeli dövüşçülerinin yer aldığı sıradışı bir buz hokeyi oyunudur.

Hockey Fight Pro; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız için özel olarak tasarlanmış, dünyanın en tehlikeli dövüşçülerinin yer aldığı sıra dışı bir buz hokeyi oyunudur.

Hockey Fight Pro oyununda temel amaç turnuvalara katılarak dünyanın en tehlikeli 9 buz hokeyi oyuncusu ile mücadele ederek kendinizi geliştirmeye çalışacaksınız. Etkileyici grafiklere sahip olan buz hokeyi oyunu sıradışı bir oynanışa sahiptir. Turnuvalarda dünyanın en tehlikeli sporcularını yenerek en iyi dövüşçü ünvanına sahip olabilirsiniz. Ayrıca maçlarda elde ettiğiniz başarılar sonucunda hokey dövüşçülerinin kilidini açabilir yada kendi dövüşçünüzün yeteneklerini geliştirebilirsiniz.

Oyunda rakiplerinizi yenebilmeniz için bir çok kombo hareketi bulunuyor. 40'a yakın kombo ve yumrukhareketlerini keşfedebilmek için oyunda bulunan hızlı maç seçeneklerini kullanabilir, interaktif öğrencileri takip ederek temel hareketleri öğrenebilirsiniz. Oyunu tamamladığınızda sizi heyecan verici özel mod bekliyor.

Daha Fazla Göster
Hockey Fight Pro indir